Главная > Все новости > Анонсы > Мешканців Голосієва запрошують на каву з дільничим

Мешканців Голосієва запрошують на каву з дільничим

Мешкаєте в Голосієві й хочете зробити свій район кращим? Тоді ця зустріч для вас. Завітайте на четверте з тринадцяти неформальне знайомство з дільничним офіцером поліції. 

На події ви маєте змогу у неформальній обстановці, за філіжанкою смачної кави, особисто познайомитися зі своїм дільничим; нарешті з’ясувати специфіку роботи інспектора дільниці і його компетенції; розповісти дільничному офіцеру поліції про небезпечні місця вашого під’їзду, будинку, вулиці; заручитися порадою і підтримкою дільничого у вирішенні цих проблем. 

УВАГА! Чекаємо на вас 5 жовтня, якщо ви проживаєте за наступними адресами:

— Проспект Науки, 42 – 70/1, 94/5 – 102, 7290;
— Пирогівський шлях 42 – 48, 50 – 186;
— вулиця Китаївська, 5, 5а, 7, 7-а, 9, 9-а, 14/16 – 32;
— вулиця Адмірала Ушакова, 2 – 42 (парні та непарні номери), 43/1-а – 71;
— вулиці Лауреатська, Солов’їна, Фіалкова, Ставкова, Корінна, Квітуча, Комунальна, Крута, Весняна, Золотоніська, Хутірська, Корчуватська, Маршальська, Буковинська, Військова, Новокорчуватська, Садова, Ягідна, Закарпатська, Квітки-Основ’яненка, Салавата Юлаєва, Оксани Петрусенко, Марії Боровиченко, Академіка Кащенка, Парникова, Степана Дуки, Трахтемирівська, Учбова;
— провулки Цегельний, Хутірський, Черешневий, Квітки-Основ’яненка, Ягідний, Хортицький, Самбірський, Учбовий.

Зустрічі «Кава з дільничними офіцером» є частиною проєкту «Безпечний Голосіїв» (http://bit.ly/2kQ0nS6) – спільної ініціативи громадської організації DreamKyiv та Голосіївське управління поліції ГУНП у м. Києві. 

Коли: 5 жовтня з 12:00 до 15:00. 
Де: проспект Науки, 63, бібліотека імені Марка Вовчка. 
Вхід вільний, реєстрація.
Контактний номер: 098 815 72 33, Марина.

Джерело