Главная > Все новости > Анонсы > У Києві капітально відремонтують міст біля залізничної станції

У Києві капітально відремонтують міст біля залізничної станції

У Києві капітально відремонтують шляхопровід, розташований на межі Голосіївського та Печерського районів, на перетині вулиці Михайла Бойчука (колишня вул. Кіквідзе) із залізницею на станції «Київ-Деміївський» (колишня назва – «Київ-Московський»). Ремонт мостумають завершити у 2021 році.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1747 від 01 жовтня 2019 року.

– З метою створення належних умов організації руху автомобільного транспорту та пішоходів у місті Києві, здійснити у 2019 – 2021 роках капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вул. Михайла Бойчука із залізницею станції «Київ-Московський», – зазначається у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, замовником цих робіт визначено Комунальну корпорацію «Київавтодор».

Їй доручено отримати вихідні дані для проєктування, визначити генеральні проєктну та підрядну будівельну організації, забезпечити у 2019 – 2020 роках розробку проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження.

Крім того, «Київавтодор» має забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, а також дотримання правил благоустрою міста Києва.

Комунальна корпорація повинна забезпечити отримання дозволів на проведення робіт в Міністерстві культури України та у Департаменті охорони культурної спадщини КМДА.

На період виконання робіт «Київавтодор» має розробити та погодити з Управлінням патрульної поліції в місті Києві схему організації руху на ремонтованій ділянці.

Фінансування робіт відбуватиметься за рахунок коштів міського бюджету, за цільове та раціональне використання яких також відповідатиме КК «Київавтодор».

На капітально відремонтований об’єкт має бути встановлено гарантійний строк експлуатації не менше 10 років. Він буде прийнятий до комунальної власності територіальної громади міста.

Департамент транспортної інфраструктури КМДА має подати до Департаменту економіки та інвестицій пропозиції включити даний проєкт до Програми економічного і соціального розвитку Києва у частині фінансування у 2020 та 2021 роках.

Довідка. Київ-Демíївський – вантажна залізнична станція Київського залізничного вузла Південно-Західної залізниці. Розташована в долині річки Либідь, поблизу місцевостей Саперна слобідка та Чорна гора, біля Саперно-Слобідської вулиці.

У травні 2017 року «Укрзалізниця» перейменувала цю станцію на «Київ-Деміївський» замість «Київ-Московський».

Джерело