Главная > Все новости > Віталій Кличко: «Ще в 199 мешканців Києва виявили коронавірус. Це – антирекорд за весь період пандемії»

Віталій Кличко: «Ще в 199 мешканців Києва виявили коронавірус. Це – антирекорд за весь період пандемії»

Захворювання на коронавірус виявили ще в 199 мешканців Києва. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«За минулу добу коронавірус виявили ще у 199 мешканців Києва. Це найбільша кількість за увесь період пандемії. На сьогодні в столиці вже 8131 підтверджений випадок захворювання на COVID-19», – повідомив Віталій Кличко.

Серед тих, хто захворіли: 59 жінок віком від 18 до 88 років і дві дівчинки – семи та 16 років. А також 135 чоловіків віком від 18 до 74 років та три хлопчики від трьох до 12 років.

«Така кількість хворих пов’язана зі спалахом коронавірусу у гуртожитку Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Там за минулу добу зафіксували ще 81 випадок захворювання», – зазначив мер Києва.

До лікарень столиці госпіталізували 19 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

«Найбільше випадків захворювання виявили у Солом‘янському районі – 95, Деснянському – 28, Дніпровському, Оболонському та Голосіївському районах — по 14 випадків. Будьте обережними, дбайте про своє здоров’я та здоров’я близьких! Бережіть себе!» – наголосив Віталій Кличко.

Джерело