Главная > Все новости > Анонсы > У Києві хочуть заборонити «бізнес» на тваринах

У Києві хочуть заборонити «бізнес» на тваринах

Київрада планує заборонити експлуатацію тварин для надання відео- і фотопослуг.

Про це повідомляє пресслужба Київради.

Рішення пропонує обмежити надання відео- та фотопослуг, де використовують тварин із комерційною метою. Також рекомендується вжити заходів щодо недопущення жорстокого поводження з тваринами.

Місто закликає Національну поліцію в місті Києві посилити контроль за дотриманням вимог статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення, аби недопускати жорстокого поводження з тваринами у столиці.

Як зазначають депутати Київради, до міської влади звертаються чимало зоозахисних організацій, які стурбовані проблемою використання тварин для «вуличних» фотосесій. Тому місто має упередити жорстоке поводження з тваринами.

– «Бізнес» на тваринах можна побачити у багатьох туристичних місцях і навіть на Хрещатику. І його варто класифікувати саме як жорстоке поводження з тваринами. Адже вони не є домашніми улюбленцями, а лише способом заробітку. У більшості європейських держав такі дії є неприпустимими та неприйнятними, оскільки тваринам мають бути забезпечені належні умови утримання. Сподіваюся, що накладання штрафів на «бізнесменів» покладе край і позбавить столицю цього ганебного явища,  зазначив співавтор рішення, депутат Київради Вадим Сторожук.

Джерело