Главная > Все новости > Анонсы > У Голосіївському районі модернізують системи електропостачання

У Голосіївському районі модернізують системи електропостачання

До кінця року на столичній Деміївці на проспекті Науки, 4, повністю реконструюють важливий електричний розподільчий пункт. У ньому оновлять електричне обладнання та встановлять сучасні електронні системи діагностики, зв’язку та керування. Це підвищить якість і надійність електропостачання клієнтів Голосіївського району столиці.

– В ці роботи ДТЕК Київські електромережі інвестує більше восьми мільйонів гривень. Ми підвищимо надійність електропостачання клієнтів на столичному проспекті Науки та Деміївці в цілому. Компанія системно оновлює енергетичну інфраструктуру Києва та робить її більш надійною та сучасною, – зазначив генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Маріс Куніцкіс.

За даними пресслужби «Київських електромереж», цей РП-187 ввели в експлуатацію у 1978 році. При його проєктуванні не врахували перспективне збільшення навантаження, що виникло, зокрема, через активну забудову цієї місцевості.

ДТЕК Київські електромережі протягом 2020 року реалізує 34 модернізаційних проекти на мережах середньої та низької напруги. Таким чином столичні енергетики підвищать надійність електричних ліній та силового обладнання, що безпосередньо живить домівки киян.

Джерело