Главная > Все новости > Анонсы > У Голосіївському лісі зніматимуть пригодницьку казку «Легенди Чарівнолісся»

У Голосіївському лісі зніматимуть пригодницьку казку «Легенди Чарівнолісся»

«На самій верхівці Діда Ора, на горі Купол, росте старий дуб, дуже дивний на вигляд»… Так починається одна з легенд про Голосіївський ліс у Києві. Саме тут вже завтра зніматиметься кілька сцен пригодницької кіноказки у жанрі фентезі «Легенди Чарівнолісся» режисера Віктора Андрієнка. 

Історія фільму починається з того, що суворий Воїн та веселий Мольфар з примхи долі стають охоронцями чванькуватого хлопчиська, навіть не підозрюючи, що від цієї дитини залежить порятунок всього Чарівнолісся і навіть Світу. Відтепер ця трійця, разом, протистоятиме наймогутнішим силам зла.

Режисером-постановником стрічки є Віктор Андрієнко, відомий як творець дитячого фільму «Івана Сила», що розповідає про видатного українського важкоатлета і найсильнішу людину XX сторіччя – Іван Фірцака. Також Андрієнко виступив співрежисером та співавтором сценарію 3D-анімаційного фільму-фентезі «Микита Кожум’яка» (кінопремія «Золота Дзиґа» за Найкращий анімаційний фільм) і продюсером анімаційного фільму «Цар Плаксій та Лоскотон», прем’єра якого відбулася у вересні 2019 року. 

 Працювати для дітей  це велика відповідальність. Мене часто запитують: яким має бути фільм, адресований дитячо-юнацькій аудиторії? І зі свого досвіду я можу дати чітку відповідь: перш за все, це має бути стрічка, зроблена професійно й чесно, у якій є справжні герої, спроможні боротися зі злом, неправдою та підступністю, – наголошує режисер кіноказки Віктор Андрієнко. – Попереду цікава і складна робота. Сподіваюся, нам вдасться по максимуму втілити свій задум, а що з того вийде оцінить наш найголовніший глядач  діти!

Фільм «Легенди Чарівнолісся» отримав грант Українського культурного фонду на підготовчий період та створення 10 хвилин work in progress матеріалу. Загальний бюджет картини – 3 млн євро. 

 Це амбіційний український проєкт у жанрі фентезі, який, сподіваюся, буде відповідати очікуванням аудиторії не лише в Україні, а і за її межами, – коментує продюсер фільму Андрій Корнієнко. – Наразі, на етапі створення 10-хвилинного матеріалу, розуміємо, що наші герої виглядають казково і водночас сучасно, у нас крута команда, топові актори України, досвідчений оператор Дмитро Недря та одні з найкращих каскадерів України, що створюють складні постановочні трюкові сцени – XGST Stunt.

Результати роботи команди можна буде побачити вже наприкінці цього року – це буде перший тизер фільму «Легенди Чарівнолісся».

ПРО ФІЛЬМ

«Легенди Чарівнолісся» – це пригодницький фільм для дітей, сюжет якого базується на історично-народних казках та міфах українського фольклору. Сценарій кінострічки – це екранізація однойменної книги видавництва Братів Капранових. Однак це не просто дитяча казка. Це розповідь про добро і зло, про любов і ненависть, врешті-решт, про життя і смерть. Але перш за все – це історія про справжню дружбу.

Головним героєм фільму є десятирічний Марек, хлопчик-вельможа і сирота. Він зарозумілий і упертий, але шляхетний, добрий та щедрий. З народженням Марека пов’язана похмура таємниця, через яку йому доведеться протистояти неймовірно злим, небезпечним та підступним міфічним створінням. На щастя, на допомогу хлопченяті прийдуть: загадковий і суворий Воїн, добрий, останній зі свого племені, велетень Бродник, неймовірно балакучий, але напрочуд веселий мольфар Базіка і войовнича дівчинка-лісунка Олеся, із якою Марека зв’яже не тільки дружба, а й перша в його житті романтика. Цій різношерстій компанії доведеться не тільки знайти спільну мову, а й разом пройти крізь карколомні, сповнені чародійства пригоди, які змінять не тільки долю всіх героїв, але й їхні характери.

Сценарій кінострічки отримав першу премію Міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова».

Фільм призначений для сімейного перегляду.

У ролях: Олексій Сморигін, Сергій Стрельников, Василь Вірастюк, Василь Бендас, Олександр Григор’єв, Руслан Мирошниченко.

Джерело