Главная > Все новости > Активисты района > У Голосієві вшанували Героїв Небесної Сотні

У Голосієві вшанували Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні, голова Голосіївської райдержадміністрації Олександр Настасенко, депутат Київради Вадим Іванченко, учасники подій Революції Гідності та антитерористичної операції на Сході України, голосіївська громада вшанували героїв та поклали квіти до пам’ятного знака «Героям Небесної Сотні» (сквер на Теремках – 1).

Хвилиною мовчання присутні віддали шану тим, хто п’ять років тому не повернувся живим з Площі Незалежності у Києві під час буремних подій Революції Гідності.

«Цей день ми згадуємо героїв, які поклали своє життя за рідну країну, тих, для кого справедливість, гідність і свобода були не просто словами, а сенсом, — зазначив у своїй промові Олександр Настасенко. —  Ці люди віддали найцінніше, що в них було, задля нас, і нехай пам’ять про полеглих вічно живе у наших серцях!»

Учні та педагоги закладів освіти Голосіївського району провели урочисті заходи до п’ятої річниці подій на Майдані Незалежності в місті Києві, під час яких загинуло більше сотні людей, що виступили на захист України.

В скорботі схилити низько голови перед пам’яттю Героя Небесної Сотні й згадати про події, які відбулися у лютому 2014 року  під час Революції Гідності, прийшли представники учнівського самоврядування та вчителі школи І-ІІІ ступенів №37 міста Києва до пам’ятної дошки Андрію Черненку (вул Велика Васильківська, 114).


Учні та педагоги загальноосвітніх шкіл №№ 269, 132 приєдналися до Всеукраїнської скорботи, поклавши квіти до пам’ятного знаку «Герої Небесної Сотні»  (вул. А. Заболотного, 14), та хвилиною мовчання вшанували пам`ять людей, котрі поклали свої життя заради вільної майбутньої України.

В школі І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова міста Києва вшанування Героїв Небесної Сотні  розпочалося з тематичної лінійки-реквієму «Білі лебеді, що запалили тисячі сердець». 

golos.kyivcity.gov.ua/