Головна > Всі новини > Активісти району > Ракетний удар по Сумах. Поліція показала відео з першими хвилинами після атаки

Ракетний удар по Сумах. Поліція показала відео з першими хвилинами після атаки

У Сумах завершили розбір завалів на місці вчорашнього ракетного удару по будівлі профтехучилища. Сьогодні ж правоохоронці показали перші хвилини після російського удару по місту, пише Дмитро Левицький, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Патрульну поліцію України.

Так, патрульна поліція опублікувала у своєму Telegram-каналі запис, зроблений боді-камерою поліцейських, які першими прибули на місце ракетного удару.

“Одна група патрульних одразу побігла надавати домедичну допомогу постраждалим від вибуху. Також вони оглянули всі пошкоджені приміщення та евакуювали з них громадян”, – розповіли в поліції.

Ракетний удар по Сумах

Вчора росіяни поцілили ракетою по будівлі одного з освітніх закладів міста Суми. Сьогодні ввечері на місці атаки завершили розбір завалів.

В результаті російського удару двоє людей загинуло, 20 постраждало, а чотириповерхова будівля зазнала значних руйнувань. Також було пошкоджено сусідні гуртожитки, будинки, а також будівлі церкви та недільної школи.

Російські удари по Сумах

Через те, що Суми знаходяться близько до російського кордону, місто час від часу потрапляє під обстріли. Зокрема, в ніч на 20 липня ворог атакував Суми за допомогою безпілотників “Шахед”.

А в результаті атаки “Шахедів” на Суми 3 липня загинули три людини, ще понад 20 – отримали поранення. Тоді дрон окупантів влучив у житлову багатоповерхівку.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.