Главная > Все новости > Активисты района > Проведення спортивного свята Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Проведення спортивного свята Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка

14.09.2019 відбулось спортивне свято Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Захід пройшов на території студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Михайла Ломоносова, 41).

В рамках заходу курсанти ВІКНУ представили показові виступи різних спортивних секцій, які чергувались з виступами артистів, підтримуючи святковий настрій у вболівальників та глядачів.

Також, крім традиційних дисциплін (змагання з гирьового спорту, біг на витривалість, перетягування канату, змагання з Бойової армійської системи тощо), в яких змагались спортсмени з досвідом, були запропоновані цікаві естафети з прикладними випробуваннями для всіх охочих.

Зважаючи на щасливих учасників змагань, та захоплених глядачів, які не приховували своїх вражень від побаченого, з впевненістю можна сказати, що свято здорового способу життя вдалось.

Вітаємо учасників та бажаємо подальших перемог!

ФОТОЗВІТ