Главная > Все новости > Активисты района > Пошкодження енергосистеми: які обмеження ввели в областях

Пошкодження енергосистеми: які обмеження ввели в областях

Росія завдала ударів по енергетичній системі України, унаслідок чого виникають проблеми з електропостачанням. Українців закликають обмежити використання електрики з 7:00 до 23:00.

У Києві та області вчора ввечері розпочалися відключення електроенергії. Вони триватимуть не більше 4 годин. Також вимкнення відбуватимуться протягом дня, повідомляє ДТЕК.

У столиці сьогодні на 21 із 38 тролейбусних маршрутів вийдуть автобуси. З повним переліком можна ознайомитися за посиланням.

Опалювальний сезон у Києві розпочнеться сьогодні, 20 жовтня, зважаючи на погодні умови та необхідність економити електроенергію (щоб кияни не обігрівали житло кондиціонерами та електрообігрівачами).

У Волинській області 20 та 21 жовтня з 7:00 до 22:00 будуть застосовані графіки обмеження електричної енергії промислових споживачів.

У Рівному сьогодні прийняли рішення обмежити використання електротранспорту на 50%. Обмеження руху транспорту можливе і в Тернополі, там можуть відключити тролейбусну мережу. Містян просять скоригувати маршрути.

У Полтаві сьогодні 30% тролейбусів курсуватимуть лише до 10:00 ранку, після обіду на маршрутах будуть лише автобуси. Їх кількість обіцяють збільшити. Також, як повідомив мер Полтави, всі комунальні підприємства переходять у жорсткий режим енергозбереження. Його буде скорочено на 50%, зокрема буде обмежене використання вуличного освітлення.

На Львівщині запровадили графік обмеження споживання електричної енергії та графік обмеження потужності для промислових споживачів. Щодо побутових користувачів – наразі немає інформації про введення графіку відключень.

На Івано-Франківщині 20 та 21 жовтня з 7:00 до 23:00 ввели графік обмеження споживання електроенергії для промислових споживачів.

В Закарпатській області запровадили режим економії електроенергії для підприємців. Обмежити побутове споживання електроенергії також рекомендують фізичним особам.

На вулицях усіх населених пунктів Кіровоградщини може не пpацювати освітлення, а в обласному центрі тpолейбуси можуть не виїхати на маpшpути, про це попередили в ОВА.

Режим економії електроенергії вводять відсьогодні і в Сумській області: не буде працювати міський електричний транспорт, відключать водозабір та вуличне освітлення.

На Харківщині 20-21 жовтня буде обмежено обсяги споживання електроенергії для юридичних споживачів. Вводити графіки аварійних відключень для побутових споживачів у цей період не планується. У метро Харкова тимчасово змінено інтервали руху поїздів. Детальніше про зміни в метрополітені міста — за посиланням.

Натомість у Запорізькій області відключень електроенергії не планується.

У Миколаєві сьогодні не буде працювати електротранспорт та освітлення вулиць, також у місті подаватимуть воду зі зниженим тиском.

В Одесі скорочують кількість електротранспорту на лінії, також у місті вимкнуть підсвічування вивісок та вуличне освітлення.

За окремим графіком планується відключення від електричної енергії підприємств, які є найбільшими споживачами в Одесі та Одеській області, однак це не стосується підприємств життєзабезпечення критичної інфраструктури.

У Черкаській області влада просить усіх обмежити використання електроенергії, а 20 і 21 жовтня в обласному центрі робота тролейбусного парку переводиться в режим вихідного дня (суботи).

Також підприємства Дніпропетровщини мають скоротити споживання електроенергії на 10-20% в найближчі два дні, а побутових споживачів просять економити електроенергію.

У Хмельницькому змінили кількість тролейбусів, які сьогодні будуть виходити на маршрути: після 10:30 зменшується до 30 тролейбусів, із 16:30, у години пік, курсуватимуть 45 тролейбусів, а з 20:00 – 15 тролейбусів.