Главная > Все новости > Перевірено перебіг реконструкції шкіл у Голосіївському районі

Перевірено перебіг реконструкції шкіл у Голосіївському районі

Місто щороку збільшує фінансування оновлення шкільних закладів столиці. Кошти спрямовують на ремонтні роботи, оновлення фасадів, огорож, спортзалів, а також методичну складову освітнього процесу. Комфортні умови мають підвищити продуктивність навчання школярів.

Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час інспекції середньої школи № 151 у Голосіївському районі столиці.
Цей освітній заклад уже майже 15 років очікував на появу нового корпусу й от нарешті у вересні цього року мрії вчителів та учнів здійсняться.

«Маємо приклад нової сучасної школи з комфортними умовами навчання та розвитку. Починаючи від їдальні та кухні з новими поверхнями для готування і закінчуючи просторими коридорами – ми бачимо те, що має стати нормою для будь-якої школи Києва», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Будівництво другого комплексу почалося ще у 2006 році, але вже наступного року виконання робіт призупинили. І тільки у 2017 – будівництво було відновлено. За цей час до школи прибудували новий комплекс у якому вміщуються: їдальня з сучасним цехом для готування, актова зала, клас для танцювальних занять, спортивна зала та кабінети для навчання. Біля корпусу знаходиться новий спортивний стадіон зі штучним покриттям та біговими доріжками.

На 2020 рік у Голосіївському районі заплановано введення у дію ще одного об’єкту, а саме: реконструкції з прибудовою гімназії № 59. Реконструкція будівлі гімназії серед іншого включає роботи з утеплення фасаду та фундаменту, заміну покрівлі з утепленням та заміну внутрішніх і зовнішніх мереж, що дозволить значно знизити втрати тепла та покращити показники енергозбереження. Варто зазначити, що цей заклад було побудовано у 1936 році.


kyivcity.gov.ua/