Главная > Все новости > Анонсы > На столичному ВДНГ влаштують старовинні танці

На столичному ВДНГ влаштують старовинні танці

8 та 9 лютого рамках виставки костюмів «Магія кіно» буде представлено костюмований перформанс зі старовинними танцями від студії La Rêverie. Захід відбудеться у Концерт-Холі ВНДГ (павільйон 9).

Уперше український глядач зможе не лише оглянути кінообрази та зазирнути за лаштунки індустрії, але й побачити костюми у русі та навіть більше – у справжньому старовинному танці. Саме представники студії La Rêverie, що займається вивченням танців і бальної культури ХІХ ст., брали участь у зйомках масових бальних сцен у серіалі «Кріпосна». 

— Виставка створена, аби продемонструвати глядачеві тонкощі майстерності створення образів, а ми покажемо, яквправно у цих костюмах можна рухатися та танцювати, –коментує викладачка старовинного танцю, хореограф-постановниця та співорганізаторка студії La Rêverie Тетяна Турчина.


Особливістю виставки костюмів «Магія кіно»є презентація 50 унікальних образів, що створювалися спеціально для популярних українських серіалів, фільмів та шоу, таких як «Віддана», «Захар Беркут», «Кріпосна», «Мавка. Лісова пісня», Вистава «Викрадена Принцеса» та «Winterra. Легенда казкового краю».Образи до цих проєктів створювали відомі українські дизайнери і художники з костюмів: Ольга Навроцька, Леся Патока, Антоніна Белінська та інші. Щодня відвідувачі виставки костюмів «Магія кіно» окрім самих образівможуть побачити ескізи, картини, постери, трейлери, ексклюзивні бекстейдж-відео тощо.Виставка працює для відвідувачів будь-якого віку з 10:00 до 20:00 у вихідні та з 12:00 до 20:00 у будні дні,лише до 13 лютого.

Коли: 8 та 9 лютого о 14.00
Де: ВДНГ, Концерт-Хол (павільйон 9), пр-т Академіка Глушкова, 1.
Вартість квитка: 150 дорослий, 90 гн. для дітей 4-14 років, до 3х років вхід безкоштовний

Джерело