Главная > Все новости > Активисты района > Кількість велосипедистів у Києві зросла у 2,5 рази

Кількість велосипедистів у Києві зросла у 2,5 рази

Кількість велосипедистів у Києві під час карантину зросла більш ніж у 2,5 рази у порівнянні з весною 2019 року.

Такий висновок засвідчили результати підрахунку велосипедистів, який активісти громадської організації «U-Cycle» провели 22 квітня. Про це інформує пресслужба організації.

Протягом двох годин у вечірній час пік волонтери рахували велосипедистів на 23-х перехрестях, що розташовані на радіальних маршрутах від центру до спальних районів Києва. Таким чином фіксувалися саме ті люди, які користуються велосипедом для своїх ділових поїздок, а не лише для відпочинку. 

– Ми закликаємо Віталія Кличко та комунальну корпорацію «Київавтодор» запроваджувати прогресивні практики і облаштувати тимчасові велосмуги на всіх вулицях, по яких проходять магістральні веломаршрути, зазначені у Велоконцепції Києва. Зараз ми маємо спільну нагоду створити зв’язну мережу велоінфраструктури та підвищити безпеку руху у місті!, – закликають у «U-Cycle».

В організації зазначають, що оскільки громадський транспорт зараз працює у обмеженому режимі, то велосипед на період карантину став одним із варіантів безпечного пересування.

Джерело