Главная > Все новости > Металева огорожа захищає киян біля ТРЦ «Ocean Plaza»

Металева огорожа захищає киян біля ТРЦ «Ocean Plaza»

Після встановлення огорожі вздовж залізничних колій на перегоні Київ-Пасажирський – Київ-Деміївський не зафіксовано жодного випадку травмування громадян, тоді як лише у 2018 році на цьому перегоні поблизу ТРЦ «Ocean Plaza» було смертельно травмовано 5 громадян. Тепер металевий паркан загальною протяжністю майже 1,6 км допомагає вберегти необачних перехожих від травм, забезпечити недопущення сторонніх осіб до інфраструктури залізниці та безперебійний рух поїздів.

Огорожа вздовж колій на перегоні Київ-Пасажирський – Київ-Деміївський була встановлена насамперед з метою уникнення випадків травмування громадян, які переходили колії в непередбачених для цього місцях. Так, несанкціонований прохід до ТРЦ «Ocean Plaza»через залізничні колії є місцем концентрації випадків невиробничого травматизму. До прикладу, у 2018 році на цьому перегоні було зафіксовано 7 випадків травмування громадян (з них 5 – зі смертельними наслідками), а у 2017-ому – 9 випадків (з них 6 – смертельні). Швидкість поїздів на цьому перегоні може сягати 120 км/год, що ускладнює застосування екстреного гальмування в разі необхідності та збільшує гальмівний шлях поїзда.

Для безпечного переходу громадян слід користуватися автомобільним мостом по бульвару Дружби народів, який обладнаний пішохідними доріжками. Старий залізничний міст, по якому раніше здійснювався рух поїздів на під’їзні колії підприємств, не пристосований для проходу людей.

При цьому доступ до річки Либідь з боку ТРЦ «Ocean Plaza» для всіх охочих залишається вільним, тож зауваження деяких громадських організацій щодо перекриття доступу громадянам до цієї річки є безпідставними.

info.uz.ua/