Главная > Все новости > Активисты района > Мерія Дніпра з НАБУ відсудили аеропорт у Коломойського – Філатов

Мерія Дніпра з НАБУ відсудили аеропорт у Коломойського – Філатов

Міська рада Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у бізнесмена Ігоря Коломойського: попереду ще касаційний суд, але «летовище вже вирвано з рук» Коломойського. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов.

«Кілька місяців тому ми оголосили, що мерія Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у Коломойського. Утім, ті, хто знається на тонкощах юриспруденції, особливо в нашій країні, і ще більш особливо — на «юриспруденції» Ігоря Валерійовіча, були сповнені скепсисом щодо цього результату.

Тоді всі казали, що треба чекати апеляції, перш ніж рішення набере сили. Тепер — після всіх судових суперечок, «хвороб» самих суддів, численних переносів засідань та інших дивних див, ми виграли цю справу», — написав Філатов.

«Зараз можу сподіватися, що Коломойський більше не паразитуватиме на аеропорті міста. І хоча попереду ще касаційний суд, переконаний, що наше летовище вже вирвано з його рук», — додав він.

У вересні 2022 року Дніпровський окружний адміністративний суд скасував компанії «Галтера» Ігоря Коломойського право експлуатації Дніпропетровського аеропорту.

Співрозмовник Forbes у НАБУ тоді підтвердив таке рішення суду.

«Очевидно, що у компанії Коломойського буде можливість оскаржити це рішення», — писало видання.

У 2009 році Фонд держмайна продав 94,572% акцій авіакомпанії «Дніпроавіа» ТОВ «Галтера». У результаті авіакомпанією через «Галтеру» володіє група «Приват» Коломойського, зазначало «Інтерфакс-Україна».

«Літаки «Дніпроавіа» пізніше було передано авіакомпанії Windrose («Роза Вітрів», Київ), яка здійснювала більшу частину польотів в аеропорту.

Раніше у 2020 році Північний апеляційний господарський суд відмовив ФДМУ у задоволенні його позову до ТОВ «Галтера» про розірвання договору купівлі-продажу 94,6% акцій авіакомпанії «Дніпроавіа» від 28 серпня 2009 року», — писало видання.