Главная > Все новости > Київ знову у списку найбрудніших міст світу

Київ знову у списку найбрудніших міст світу

Якщо ввечері Київ засинав з “зеленим” показником індексу повітря, то сьогодні на ранок столиця вже була четвертою в списку міст із найбільш забрудненим повітрям, а зараз займає 11 сходинку.

У столиці зранку був відчутний запах гарі. Великої задимленості немає. Вітер, за даними Укргідрометцентру, з ночі і вранці північно-західний.

ДСНС України надало оперативну інформацію щодо ліквідації лісових пожеж на території країни.

Станом на 8:00 21 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісгоспів на території ДП «Овруцьке ЛГ», «Овруцьке СЛГ» Житомирської області, щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, пеньків та деревини.

О 8:00 21 квітня пожежу лісової підстилки на території Словечанського ЛГ локалізовано, залишається 1 не локалізований осередок горіння (ДП Овруцький спец. ЛГ Виступовицьке лісництво поблизу сіл Жолудівка та Журба. На інших осередках продовжуються роботи по гасінню пожеж всередині локалізованих ділянок.

До гасіння залучено 1 тис. 69 чол. та 155 од. техніки, з них від ДСНС 176 чол. о/с та 41 од. техніки.

За даними компанії IQ Air, станом на 11:00 індекс забруднення повітря в Києві становить 85 балів (в 9:00 був 150). А ще вчора цей показник становив всього 40 пунктів.

О 9:00:

Об 11:00:

Щодо загальної картини по районах в Києві, то за даними карти SaveEcoBot, критичних показників якості повітря не спостерігається. Але шкідливий рівень для чутливих груп на Осокорках (105), на вулиці Січових Стрільців (102 при нормі 50).

На Київщині в зоні ризику знаходяться містяни Бучі (149), Ірпеня (102) та Білогородки (147).

Джерела: Big Kyiv, Вечірній Київ