Головна > Всі новини > Активісти району > В Одесі пролунали вибухи: росіяни запустили по місту “Шахеди”

В Одесі пролунали вибухи: росіяни запустили по місту “Шахеди”

Російська Федерація запустила безпілотники по типу “Шахед” на південь України. В Одесі лунали вибухи, пише Наталія Кава, РБК-Україна.

Про це повідмоляє РБК-Україна з посиланям на Повітряні сили та “Думську”.

В Одессі та області було оголошено сигнал повітряної тривоги через ворожу атаку безпілотниками.

Близько 03:00 місцеві ЗМІ повідомили про звуки вибуху у місті. Через декілька хвилин було уточнено, що вибухів було декілька.

“Дрони з Чорного моря в напрямку Чорноморська Одеської області”, – повідомили Повітряні сили.