Главная > Все новости > Анонсы > Київ підготувався до опалювального сезону завчасно

Київ підготувався до опалювального сезону завчасно

Київ підготувався до опалювального сезону завчасно і готовий до запуску тепла. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

«Місто заздалегідь підготувалось до початку опалювального сезону. І, якщо буде потреба, ми вже можемо подавати тепло. На сьогодні до включення опалення готові 93 відсотки будинків, що обслуговують комунальні підприємства», – сказав Віталій Кличко.

Утім, за словами мера, проблеми можуть виникнути у ЖБК, ОСББ, відомчих будинків, які не обслуговує «Київтеплоенерго». Ці будинки готові до прийому тепла тільки на 40% відсотків.

«Я в черговий раз закликаю управляючі компанії таких будинків негайно здійснити всі необхідні регламентні роботи. Якщо потрібна допомога – місто може її надати. Також необхідно перевірити, чи немає заборгованості за попередні роки. І якщо є – погасити її!» – наголосив мер.

Щодо ремонту теплотрас, він зазначив, що столиця продовжує масштабне оновлення тепломереж. Цим не займалися в Києві комплексно десятки років.

«За два останніх роки ми вже замінили 230 км теплотрас на найбільш аварійних ділянках. Також усунули 6,5 тисячі пошкоджень на тепломережах та пошкоджень, що виникли в результаті гідравлічних випробувань. Роботи багато, бо господарство велике і довго було занедбаним. Оновлення мереж – це і колосальні кошти. Але ми взялися. І продовжимо цю роботу», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело

One thought on “Київ підготувався до опалювального сезону завчасно

  1. Безробіття реформуванням не подолаєш Питання зайнятості населення потребує нині особливої уваги, зазначив директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич, інформуючи про виконання завдань у сфері зайнятості щодо забезпечення зростання зайнятості за рахунок впровадження активних форм стимулювання економічної активності та мотивації до праці населення. Станом на 1 жовтня цього року у РЦЗ зареєстровано 1575 громадян. Переважна частина клієнтів служби зайнятості — це жителі сільської місцевості. Що ж до кількості безробітних, то тут спостерігається певна залежність від сезону. Восени частина людей отримує можливість працевлаштуватися на період опалювального сезону. Разом з тим, з листопада на облік стають ті, хто зайнятий у сільському господарстві. Причому, на початку весняного сезону далеко не всі працівники сільськогосподарської сфери знову знаходять роботу, розповів Сергій Бабич.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *