Главная > Все новости > Активисты района > Генштаб: на Херсонщині окупанти знищують вежі українських мобільних операторів

Генштаб: на Херсонщині окупанти знищують вежі українських мобільних операторів

У частині окупованих населених пунктів Херсонської області російські війська знищують вежі українських мобільних операторів. А тим, хто були абонентами російських мобільних операторів окупанти розсилали повідомлення з попередженням про нібито підготовку ЗСУ масованого обстрілу, повідомляє Новое время.

Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ за 6 листопада.

Зазначається, що російські війська закликають мешканців якнайшвидше покинути правобережну частину міста.

«Російські окупаційні війська продовжують насильницьку евакуацію населення з тимчасово зайнятих територій Херсонської області. Так званій «евакуації» підлягає населення правого берега річки Дніпро, а також 15-кілометрової зони лівобережжя. За наявною інформацією, з населеного пункту Заводівка, місцевих жителів вивозять на тимчасово окуповану територію АР Крим, з подальшим переселенням на територію Російської Федерації», — підсумували у Генштабі.

Раніше повідомлялося, що російські військові шукають тих, хто відмовляється від примусової «евакуації». Глава Херсонської ОВА Ярослав Янушевич заявив, що з одного з окупованих сіл регіону окупанти депортували до Анапи 34 дітей.