Главная > Все новости > У центрі столиці захищають від рейдерів будинок Міллера

У центрі столиці захищають від рейдерів будинок Міллера

Столична прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо рейдерів, які незаконно заволоділи історичною будівлею в центрі Києва.

– Встановлено, що у 2017 році троє осіб, які є членами однієї сім’ї, за допомогою підроблених документів незаконно відчужили будівлю  по вулиці Гоголівській (відомою як садиба Міллера) з комунальної власності та внесли до статутного фонду належної їм фірми як об’єкт незавершеного будівництва повідомили у пресслужбі прокуратури столиці.

Через фіктивну оборудку, територіальну громаду міста Києва було незаконно позбавлено будівлі вартістю 9,3 млн гривень, а також земельної ділянки, на якій вона розташований.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації), санкція якої передбачає до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Наразі обвинувальний акт щодо зловмисників скеровано до суду для розгляду по суті.

А щоб із будинком не трапилося жодних інших випадків, за клопотанням прокуратури, на історичну будівлю накладено арешт із забороною вчинення будь-яких дій.

Джерело