Главная > Все новости > Активисты района > ЗСУ підтвердили звільнення 5 населених пунктів біля Лиману

ЗСУ підтвердили звільнення 5 населених пунктів біля Лиману

Українські бійці оточили російське угрупування в районі Лиману. Поблизу міста звільнено п’ять населених пунктів, там тривають стабілізаційні заходи, пише Марія Кучерявець, РБК-Україна.

Про це заявив речник Східного угруповання військ Сергія Череватого в ефірі телемарафону.

«Російське угруповування в районі Лиману оточене. Населені пункти Ямпіль, Новоселівка, Шандриголове, Дробишеве, Ставки — звільнені, там тривають стабілізаційні заходи», – розповів Череватий.

На питання журналіста, про яку кількість росіян, які опинилися в оточенні в районі Лиману може йти мова він відповів, що «десь близько 5-5,5 тисяч».

«Там справді наші дані показували, що російське угрупування (в районі Лиману — ред.) налічувало кількість в районі 5-5,5 тисяч. Проте, активні бойові дії «відмінусовували» їх бойовий склад, а також деякі групи, які намагалися прорватися. Тобто встановлення точної кількості росіян поки потребує аналізу, щоб назвати точну цифру», – пояснює Череватий.

За його словами, спроби росіян «прорватися» досі фіксуються, але не дуже вдалі завдяки діям наших захисників.

ЗСУ підтвердили звільнення 5 населених пунктів біля Лиману: що там відбувається

Речник Східного угруповання військ пояснює, Лиман важливий, тому що це черговий крок до звільнення українського Донбасу та можливість піти далі на Кремінну і Сєвєродонецьк.

«Це і психологічно важливий момент. Оскільки ЗСУ починають диктувати свою волю, а не тільки відбивати і стояти в обороні, а й переламувати хід бойових дій», — зазначив Череватий.