Главная > Все новости > Активисты района > «Живим, а краще — мертвим»: в електричках УЗ розвісили оголошення про розшук небезпечного злочинця

«Живим, а краще — мертвим»: в електричках УЗ розвісили оголошення про розшук небезпечного злочинця

В електричках Укрзалізниці в Києві вивісили оголошення, на яких — портрет небезпечного злочинця і умови його затримання, пише Світлана Мащенко, РБК-Україна.

Відповідні світлини показали в столичних Telegram-пабліках.

Живим, а краще — мертвим

В оголошеннях зазначено, що цього чоловіка можна взяти живим, але краще — мертвим. Тому стримувати себе під час затримання не варто.

Сталося це після того, як Міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна за вивезення українських дітей.

«УЗ й до Гааги довезе»

На фото в оголошенні — фото президента РФ із приписом: «Увага, розшук. Живим, а краще мертвим».

На листівці також жартома зазначили, що «УЗ й до Гааги довезе».

«В них вказано, що цього діда можна взяти живим, але все ж краще мертвим. Тому стримувати себе під час затримання не потрібно», — підписані кадри.

Раніше ми писали, що спливло відео з генералом Путіна, який трясе причандалами на камеру.

Також дізнайтеся, чим би нагодував Євген Клопотенко Путіна, якби йому довелося готувати останню вечерю очільнику держави-терориста.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна — www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.