Главная > Все новости > Анонсы > Як відзначать День міста у Голосіївському районі

Як відзначать День міста у Голосіївському районі

У зв’язку з оголошеним карантином та обмеженням проведення масових заходів, усі заплановані заходи до Дня столиці та Дня Києва в підпорядкованих управлінню культури, туризму та охорони культурної спадщини Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації закладах будуть переформатовані для висвітлення в режимі онлайн на блогах бібліотек Централізованої бібліотечної системи Голосіївського району м. Києва.

Централізованою системою дитячо-юнацьких клубів «Щасливе дитинство» Голосіївського району м. Києва 29 травня буде представлено виставку творчих робіт вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Травневий Київ».

Учні Київської дитячої художньої школи № 9 до святкових днів виготовляють авторські фотозони «Найкращий район Києва – Голосіївський!».

Київською театральною школою-студією наразі проводиться збір заявок учнів школи на участь у шкільному конкурсі читців на краще виконання віршів Т. Г. Шевченка в онлайн форматі. Підсумки конкурсу будуть висвітлені 30 травня в соціальній мережі Facebook на сторінці школи.

Будинок культури «Конча-Заспа» 30 травня запрошує до музично-пісенного онлайн відеокруїзу «Пісенна моя столиця».

Цикл тематичних заходів буде організовано у бібліотеках району, а саме: книжкову онлайн виставку «Ми – кияни» (бібліотека № 152 сімейного читання), книжково-ілюстраційну виставку «Київ по за часом, в книгах і віках» (бібліотека ім. В. А. Симоненка для дітей), відеопрезентацію «Весняний Київ у каштанів цвіті – найкрасивіше місто в цілім світі» (бібліотека ім. М. Т. Рильського), онлайн вікторину для дітей «Який же красень, Києве ти мій!» (бібліотека ім. М. М. Коцюбинського для дітей), віртуальну фотовиставку професійного фотохудожника, киянина, читача бібліотеки Юрія Шелеста «Вічне місто над вічною рікою» (бібліотека «Деміївська»), книжкову виставку-огляд «Схиляюсь перед величчю твоєю, золотоглавий лицарю століть» (бібліотека ім. П. Й. Панча), виставку-спомин «Київ назавжди» (ЦРБ ім. М. О. Некрасова), тематичний стелаж «Київ: погляд через століття» (бібліотека ім. Марка Вовчка) тощо.

Крім того, аматорські колективи району (хорові та театральні) братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі хорового мистецтва ім. Анатолія Авдієвського «Пісня над Дніпром» та Міському фестивалі театрального мистецтва «Київська театральна весна – 2020» в дистанційному режимі.

З 25 по 31 травня 2020 року в ході проведення занять з вихованцями фізкультурно-оздоровчого центру «Централізована система дитячо-юнацьких спортивних клубів за місцем проживання «Голосієво» відбудуться тематичні бесіди в онлайн режимі на теми: «Як тебе не любити, Києве мій» та «Спортивне життя столиці».

Також, заклади загальної середньої та позашкільної освіти проводитимуть тематичні воркшопи, бесіди, виховні години, флешмоби, конкурси, вікторини до Дня Києва та Дня столиці в режимі онлайн.

Джерело