Главная > Все новости > Анонсы > Як киянам передати показники лічильника з відпустки: поради

Як киянам передати показники лічильника з відпустки: поради

Перші дні літа почніть з передачі показань лічильників електроенергії.

До цього закликає компанія «Київські енергетичні послуги».

Щомісяця, з 1 по 4 число, необхідно передавати актуальні на 1 число місяця показання лічильників, щоб постачальник провів точні нарахування.

Аби зробити це швидко і зручно, «Київські енергетичні послуги» пропонують скористатися цифровими сервісами, за допомогою яких можна зв’язатися з постачальником в будь-який час з будь-якого місця, навіть перебуваючи на дачі або у відпустці за межами країни.

Найкомфортніший спосіб передати показання – це Особистий кабінет на сайті «Київських енергетичних послуг». За допомогою цього сервісу ви зможете повідомити постачальнику про своє енергоспоживання, сформувати платіжку і відразу оплатити її, вибравши систему без комісії.
Скористатися Особистим кабінетом ще швидше можна зі смартфона, встановивши мобільний додаток «Київських енергетичних послуг» для Android і iOS. Він дублює більшість функцій Особистого кабінету і дозволяє швидко відсканувати платіжну карту за допомогою камери, щоб не вводити її номер самостійно.

Можна зателефонувати в контакт-центр за номерами (044/067/066) 277-18-18 і скористатися інтерактивним голосовим помічником. Для цього в тоновому режимі необхідно натиснути цифру «3», ввести номер особового рахунку (11 цифр) і показання лічильників і підтвердити їх.

Крім того, показання лічильників можна повідомити особистим повідомленням сторінці «Київських енергетичних послуг» на Facebook або використовувати для цього Особистий кабінет / контакт центр оператора системи розподілу, до мереж якого підключений об’єкт.

Фіксуючи показання лічильника станом на 1 червня і передаючи їх з 1 по 4 червня, ви отримаєте платіжку за спожиту електроенергію з сумою, яка базується на реальному енергоспоживанні, – нагадує директор «Київських енергетичних послуг» Віктор Мельников. – В іншому випадку нарахування проводиться за середньодобовим споживанням: підставою стають два свідчення, передані або зафіксовані раніше. Тому дані в квитанції можуть відрізнятися від того, що ви бачите на лічильнику.

Джерело