Главная > Все новости > Активисты района > ВП: Україна повернула з полону 60 військових та тіла 49 загиблих

ВП: Україна повернула з полону 60 військових та тіла 49 загиблих

Глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомив про черговий обмін полоненими у форматі «60 на 60» — в Україну повертаються воїни збройних сил, нацгвардії та ДПСУ.

«У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів збройних сил, нацгвардії, ДПСУ — 58 чоловіків та дві жінки, 15 офіцерів та 45 рядових та сержантів» , — повідомив голова ВП.

Також на вільну територію України вдалося повернути тіла 49 загиблих українських захисників. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Сьогодні (6 грудня – ред.) відбулася чергова передача тіл героїв – в Україну повернули 49 загиблих» , — заявили в Мінреінтеграції.

Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко розповів, що його офіс спільно з силовими структурами робить все можливе, щоб повернути якнайбільше тіл.

«Постійно продовжуються роботи з відпрацювання локацій, де, ймовірно, знаходяться загиблі бійці» , — повідомив чиновник.

Усього з початку роботи Котенко зі зниклих безвісти вдалося повернути додому тіла 827 захисників, які віддали своє життя за Україну.