Главная > Все новости > Володимир Слончак відвідав ІІ Міжнародний ветеранський та волонтерський форум

Володимир Слончак відвідав ІІ Міжнародний ветеранський та волонтерський форум

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак відвідав II Міжнародний ветеранський та волонтерський форум «Там, де ми – там Україна». Київ здійснює багатовекторний план із забезпечення, підтримки та реабілітації учасників АТО/ООС та їх сімей. Зокрема цьогоріч понад 28 тисяч осіб отримали одноразову матеріальну допомогу з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

«Ми всі у великому боргу перед людьми, які віддали безцінне, захищаючи кордони нашої Батьківщини. І столиця, розуміючи це, на сьогодні здійснює багатовекторний план з підтримки учасників АТО та сімей загиблих. Наразі щорічну матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень отримують понад 27 тисяч осіб. Окремо виділяється щомісячна допомога дітям киян, які брали участь у проведенні антитерористичної операції. З 2015 року місто надало киянам-учасникам АТО, які потребують поліпшення житлових умов, та сім’ям загиблих 309 квартир», – зазначив Володимир Слончак.

Він додав, що у столиці діє низка пільг та окрема програма із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції.

Також у 2019 році киянам-учасникам АТО та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь у проведенні АТО надано одноразову матеріальну допомогу з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні 27 716 особам, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення – 28 131 особі, надано матеріальну допомогу з нагоди відзначення Дня Незалежності – 28 108 особам.

Джерело