Главная > Все новости > Анонсы > Володимир Слончак: «Міська влада активізує роботу з виявлення та взяття на облік нерухомого безхазяйного майна»

Володимир Слончак: «Міська влада активізує роботу з виявлення та взяття на облік нерухомого безхазяйного майна»

За дорученням заступника голови Київської міської державної адміністрації Володимира Слончака створено робочу групу з вирішення методологічних питань під час виявлення та взяття на облік нерухомого безхазяйного майна. Таке рішення дозволить ефективно вирішувати процедурні питання взяття на облік нерухомого безхазяйного майна в місті Києві, повідомив Володимир Слончак

«Сьогодні в кожному районі знаходиться низка нерухомих безхазяйних об’єктів, які не мають догляду роками, руйнуються і створюють незручності для киян. Місто здійснює процедурні кроки, відповідно до закону щодо взяття їх на облік. Однак я переконаний, що створення окремої робочої групи активізує цю роботу в районах, і ми наведемо лад у столиці, а отже – зможемо більш мудро управляти ресурсами на благо громади міста», –  зазначив заступник голови КМДА.

За його словами, до робочої групи при Департаменті комунальної власності м. Києва з питань виявлення та взяття на облік безхазяйного майна буде включено всіх начальників відділів із питань майна комунальної власності районних в місті Києві державних адміністрацій. Також заступник голови доручив районним у місті Києві державних адміністрацій надати перелік нерухомого безхазяйного майна, що знаходиться на території кожного району міста Києва.