Главная > Все новости > Активисты района > Відзначення кращих працівників сфери фізичної культури та спорту Голосіївського району

Відзначення кращих працівників сфери фізичної культури та спорту Голосіївського району

День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

Традиційно і в Голосіївському районі міста Києва напередодні Дня фізичної культури і спорту за вагомий внесок у розвиток сфери фізичної культури та спорту, активну участь у громадському житті району відбувається відзначення кращих працівників сфери фізичної культури та спорту.

Так, 13.09.2019 приміщенні Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Голосіївський, 42) відбулась урочиста зустріч керівництва району з представниками сфери фізичної культури та спорту.

В рамках заходу заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації відзначив кращих працівників сфери фізичної культури та спорту закладів, які знаходяться на території Голосіївського району міста Києва, заохочувальними грамотами Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Голосіївський район є одним з найпотужніших осередків розвитку спортивних дисциплін, постійно залучається до спортивних заходів як молодь, так і ветерани спорту.