Главная > Все новости > Активисты района > Відкрито Пам’ятний знак «Загиблим воїнам АТО» у Голосіївському парку культури і відпочинку імені М. Рильського

Відкрито Пам’ятний знак «Загиблим воїнам АТО» у Голосіївському парку культури і відпочинку імені М. Рильського

14 березня в День українського добровольця, Рада ветеранів АТО Голосіївського району м. Києва, за сприяння Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації відкрили Пам’ятний знак «Загиблим воїнам АТО» у Голосіївському парку культури і відпочинку імені Максима Рильського. До заходу долучились ветерани АТО, родини загиблих героїв.


В.о. голови Сергій Садовой привітав присутніх та подякував нашим героям за мужність, незламний дух та величезну віру в нашу спільну перемогу. Цей Пам’ятний знак – символ Героїзму та бойової слави сучасних героїв новітньої історії нашої держави!


Іван Домаров, голова ГО «Рада ветеранів та учасників АТО» Голосіївського району м.Києва, подякував усім хто домоміг у встановленні цього меморіалу.

Ця подія – це спільний внесок у Національну Скарбницю Пам’яті від громадської організації «Рада ветеранів та учасників АТО» Голосіївського району м.Києва, державної адміністрації району та громади.

Імена героїв навічно залишаться в історії та наших серцях!

Джерело