Главная > Все новости > Відбулось засідання колегії Голосіївської райдержадміністрації

Відбулось засідання колегії Голосіївської райдержадміністрації

26.09.2019 року, під керівництвом в.о. голови Сидоренко Л.П. відбулось засідання колегії Голосіївської райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли керівники територіальних підрозділів міністерств та відомств, керівники структурних підрозділів адміністрації, керівники комунальних підприємств району, члени Громадської ради, помічники Народного депутата України.

Колегія розпочалась виступом заступника голови райдержадміністрації Багана А.О. щодо рейтингової оцінки діяльності Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Про хід виконання бюджету міста Києва на 2019 рік доповідала начальник фінансового управління — Кожевникова Олена Василівна. 

Було зазначено, що Голосіївському району на 2019 рік було виділено кошти на реалізацію 25 проектів-переможців Громадського бюджету  на загальну суму 13,2 млн. грн (план 9 місяців 2019 року -13,2 млн.грн), станом на 20 вересня 2019 року виконано- 2,1 млн. грн. Таким чином, виконання по громадських проектах складає 15,9% до планових призначень 2019 року та до плану 9 місяців 2019 року. 

Про стан підготовки житлово-комунального господарства Голосіївського району до осінньо-зимового періоду 2019/2020 років присутнім доповідали в.о. начальника управління житлово-комунального господарства — Михницька Марина Юріївна та начальник КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м. Києва» — Латанюк Наталія Вікторівна.

 Було проінформовано, що по Голосіївському району до осінньо-зимового періоду підготовлено: 868 житлових будинків; 1941 під’їзд у житлових будинках  з виконанням остіклення та ремонтом вхідних; в будинках системи ХВП, каналізації – у 868 будинках; в будинках системи ГВП – у 618 будинках; системи ГВП будинків обладнаних газовими колонками – у 245 будинках; системи ЦО – у 490 будинках; 30 будинків, які опалюються від газових печей. Виконано частковий ремонт систем ГВП – 500 пог.м.; частковий ремонт систем ЦО – 340 пог.м.; ремонт та заміну ізоляції трубопроводів ГВП та ЦО – 720 пог. м.; частковий ремонт електросистем – 500 пог.м.; ремонт електрощитових – 5 од.

Начальник управління освіти — Полторак Галина Миколаївна, підсумовуючи готовність закладів освіти до навчального року 2019/2020, акцентувала увагу на питаннях безпеки життєдіяльності, охорони праці та пожежної безпеки, створенні комфортних та належних санітарно-гігієнічних умов, профілактиці травматизму, що є одним із  пріоритетних напрямків у роботі управління освіти та закладів освіти району.