Главная > Все новости > В.Кличко: «Ми забезпечили сімейних лікарів і службу невідкладної допомоги швидкими тестами»

В.Кличко: «Ми забезпечили сімейних лікарів і службу невідкладної допомоги швидкими тестами»

Міська влада столиці забезпечила сімейних лікарів і службу невідкладної допомоги швидкими тестами. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Ми забезпечили сімейних лікарів і службу невідкладної допомоги швидкими тестами. І вони – за медичними показниками – зможуть оперативно робити діагностування пацієнтам на дому. Це допоможе оперативніше підтверджувати або виключати діагноз на коронавірус. І людям не потрібно буде їхати до лікарні. А тільки – зв’язатися зі своїм сімейним лікарем», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що на сьогодні на коронавірус  у столиці протестований  291 киянин.

«В усій Україні статистика невтішна. Вірус розповсюджується. На сьогодні в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Троє людей померли. Тільки за минулу добу в Чернівцях зафіксували 5 нових випадків хвороби! Я ще раз наголошую: обмеження ввели не просто так. Ситуація надто серйозна!» – додав він.

Віталій кличко зауважив, що Київ і Україна мають виграти час, щоб якнайменше людей захворіло. Щоб вчені винайшли вакцину від коронавірусу, що охопив світ.

«Не розцінюйте загрозу як далеку страшну легенду! Ми не знаємо, скільки насправді серед нас інфікованих людей. Вони можуть не захворіти самі, але переносять інфекцію! Залишайтеся вдома! Обмеження – це не відпустка чи канікули! Не треба вести дітей на майданчики чи самим гуляти вулицями! Подбайте про свою безпеку. Ми повинні бути як ніколи консолідованими у протистоянні загрозі, що виникла!» – підкреслив він.  

Джерело