Главная > Все новости > В.Кличко: «Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили коронавірус, збільшилась на 99 людей»

В.Кличко: «Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили коронавірус, збільшилась на 99 людей»

Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 99 людей. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Новини сьогодні – знову не оптимістичні. Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 99 людей. На сьогодні в столиці вже 4528 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – сказав Віталій Кличко.

Так, серед тих, що захворіли: 60 жінок віком від 22 до 70 років та три дівчинки – від одного до 14 років. А також 31 чоловік віком від 19 до 74 років і п’ятеро хлопчиків від одного до 11 років. Захворіли, зокрема, і 5 медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 14 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

«Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі – 21 та в Оболонському – 18 випадків. Одужали за добу 25 людей. Усього коронавірус подолали 1440 мешканців Києва», – зазначив Віталій Кличко.

У столичних лікарнях перебувають сьогодні 232 пацієнта, хворих на коронавірус. 51 особа – у важкому стані. Один хворий підключений до апарату штучної вентиляції легень. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу повідомити, що в столичних лікарнях сьогодні перебувають 232 пацієнта з діагнозом коронавірус, у тому числі – 9 дітей. Та 33 людини з підозрою на COVID-19. 51 хворий – у важкому стані. Один – підключений до апарату штучної вентиляції легень», – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що з діагнозом «пневмонія» за минулу добу госпіталізували 36 людей. Усього запалення легень у медзакладах столиці лікують 432 хворих.

Щодо заповненості ліжок в опорних лікарнях, де перебувають хворі на коронавірус, то в Олександрівській лікарні заповнені 57% ліжок, у лікарні № 4 – 33%, у лікарні № 9 – 75%. У міській дитячій інфекційній лікарні – 33% ліжок.

Джерело: КМДА