Главная > Все новости > Активисты района > В Голосіївському районі вшанували пам’ять тих, хто воював на чужій землі

В Голосіївському районі вшанували пам’ять тих, хто воював на чужій землі

15 лютого 2019 року  минає 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану

З метою відзначення на належному рівні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Голосіївського району відбулись урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці від дня виведення військ з Афганістану: покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам — інтернаціоналістам»  та  тематичний захід «Неначе рана біля серця, той вічний біль – Афганістан».

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Тридцять років тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тільки з Голосіївського району м. Києва в Афганістані воювало понад 600 солдатів і офіцерів. 

У вшануванні пам’яті тих, хто воював на чужій землі, прийняли участь представники районної влади, начальник управління праці та соціального захисту населення, структурні підрозділи адміністрації, представники громадськості, ветерани, воїни-інтрнаціоналісти, творчі колективи.

Під час заходу начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Ахмадова висловила слова вдячності герою Радянського Союзу воїну – інтернаціоналісту Валерію Гринчаку.

Так, за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку в Республіці Афганістан, сумлінну працю, активну громадську діяльність та з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану  були вручені медалі з нагоди 30-ї річниці від дня виведення військ з Афганістану учасникам бойових дій.

Представники клубу аматорської бардівської пісні, колектив народної пісні «Зерно любові» та  майстри естрадного мистецтва вітали присутніх музичними виступами.


golos.kyivcity.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *