Главная > Все новости > В Голосіївському і Подільському районах шукають кандидатів у присяжні

В Голосіївському і Подільському районах шукають кандидатів у присяжні

До 1 грудня 2019 року кияни можуть подавати документи, щоб стати кандидатами у присяжні Подільського та Голосіївського  районних судів міста Києва.

Про це повідомили у Київраді.

Нових присяжних шукають тому, що закінчується термін повноважень тих, хто зараз виконує ці обов’язки у Голосіївському та Подільскому районних судах. Для формування нових списів присяжних необхідно 30 осіб для кожного району.

– Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Голосіївського чи Подільського районних судів міста Києва, та виявили бажання бути присяжним, просимо подати до 1 грудня 2019 року до Київської міської ради за адресою: вул. Хрещатик, 36, документи, – повідомили у Київраді.

Необхідні документи:

  • Власноручно написана заява про включення до списку присяжних відповідного районного суду міста Києва (див. зразок).
  • Ксерокопії паспорта громадянина України (1 – 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання). Або ксерокопія паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
  • Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
  • Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
  • Автобіографія.

Довідки за телефоном: (044) 202-76-88.

Джерело