Главная > Все новости > Активисты района > Урочисте підведення підсумків І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Урочисте підведення підсумків І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

26 грудня 2019 року  в гімназії  № 179 освітяни району,  традиційно, напередодні Різдвяних і Новорічних свят, привітали і нагородили переможців і лауреатів районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

У цьому навчальному році свої професійні здобутки представляли вчителі  таких номінацій:  «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія», «Початкова освіта» та «Образотворче мистецтво».

У І (районному) турі  конкурсу взяли участь 24 педагоги із 17-ти закладів загальної середньої освіти району. Конкурсні випробування, а саме:  уроки, методичний практикум, практичні і лабораторні роботи, майстер-класи, захист освітніх проєктів проходили в спеціалізованій школі № 269, у школі І-ІІІ ступенів  № 36 імені С.П.Корольова, в ліцеї № 227 імені М.М.Громова, в ліцеї «Голосіївський» № 241. Роботу оцінювало авторитетне фахове журі. 

Учасників свята привітав виконувач обов’язків голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Садовой Сергій Миколайович і вручив конкурсантам нагороди. Почесною Грамотою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, грошовою винагородою були нагороджені всі учасники конкурсу.

Перемогу вибороли і представлятимуть Голосіївський район на міському етапі:

—  Галагуз Ірина Вікторівна, учитель історії гімназії № 59 імені О.М.Бойченка;

—  Тимошенко Катерина Олександрівна, учитель зарубіжної літератури школи І-ІІІ ступенів № 132

—  Кипоренко Оксана Яківна, вчитель хімії ліцею «Голосіївський» № 241

—  Щербаков Олександр Володимирович, учитель початкових класів приватного закладу освіти «Ліко-школа»

В урочистому зібранні взяли участь директори закладів загальної середньої освіти району, заступники директорів з навчально-виховної роботи, голови профспілковий актив та педагогічна громадськість району. З вітальним словом виступила начальник управління освіти Полторак Галина Миколаївна і вручила листи подяки управління освіти директорам, заступникам директорів, учителям, членам фахових журі і оргкомітету за створення належних умов для проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

ФОТОЗВІТ