Главная > Все новости > Активисты района > Укренерго: Споживання електроенергії зростає, усі області отримали ліміти

Укренерго: Споживання електроенергії зростає, усі області отримали ліміти

В Україні станом на 11:00 9 січня споживання електроенергії зросло через зниження температури та збільшення споживання промисловістю та бізнесом із початком робочого тижня. Про це заявили в «Укренерго».

У зв’язку з цим для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України доведено ліміти споживання, що діють з 4:00 до 24:00, наголосили у держкомпанії.

Перевищення лімітів призводить до застосування аварійних обмежень.

«Залишається складною ситуація з електропостачанням у прифронтових регіонах на сході та півдні через значні пошкодження електромереж під час бойових дій. Крім того, вночі росіяни обстріляли один із об’єктів генерації на півдні країни.

Поки що енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, що виробляють електроенергію, серед яких і найпотужніша Запорізька АЕС» , — додали в «Укренерго».

Зазначається, що Укренерго, виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога.

Компанія закликає розумно споживати електроенергію, користуватися енергоємними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та знизити необхідність застосування обмежень.