Главная > Все новости > Активисты района > Укренерго: 11 листопада заплановано відключення у низці регіонів України

Укренерго: 11 листопада заплановано відключення у низці регіонів України

Протягом доби 11 листопада заплановані відключення у низці регіонів України. Аварійних відключень поки не передбачається, повідомляє РБК-Україна.

Про це повідомляє «Укренерго».

«Завтра, 11 листопада, по всій Україні діятимуть планові відключення. Найбільший обсяг обмежень буде введено у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях», — ідеться у повідомленні.

За даними Національної енергетичної компанії, планові графіки відключень для споживачів будуть застосовані:

  • З 05:00 до 23:00 у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській та Донецькій областях.
  • З 15:00 до 20:00 в усіх інших областях України.

Повідомляється, що аварійні обмеження споживання поки що не передбачаються. Графік відключень у вашому районі має оприлюднити «Обленерго».

В «Укренерго» нагадують, що ощадливе споживання електроенергії допомагає зменшити навантаження на мережі. Енергетики просять не вмикайте одночасно в мережу декілька потужних електроприладів впродовж дня, особливо в пікові години споживання.

Також раніше ми писали, що у НЕК «Укренерго» вважають, що електропостачання у країні можна відновити за кілька днів, якщо не буде нових обстрілів.