Главная > Все новости > Активисты района > У ЗСУ пояснили, навіщо РФ влаштувала провокацію з Чорноморським флотом

У ЗСУ пояснили, навіщо РФ влаштувала провокацію з Чорноморським флотом

Звинувачення Росії про начебто українську «атаку» штабу Чорноморського флоту в Севастополі є намаганням ворога вигадати привід, щоб не проводити на окупованих територіях свій «парад», пише Марія Кучерявець, РБК-Україна.

Про це йдеться в заяві Військово-морських сил ЗСУ.

«Насправді ворог не ризикнув проводити день ЧФ РФ, а щоб в котрий раз не зганьбитися перед всім світом, побоюючись Збройних Сил України, вигадав привід, щоб скасовувати заходи з нагоди так званого свята», — йдеться в повідомленні.

Як пояснюють в ЗСУ, такими заявами, ворог визнає свою ППО недієздатною, та ставить під ще більший сумнів існування кримського мосту.

«Нагадуємо, що Сили оборони України проводять заходи щодо звільнення наших окупованих територій, використовуючи для цього наявні зразки озброєння. Нашими цілями є винятково військові об’єкти РФ. Ми не завдаємо ударів по території РФ. Крим — це Україна», — зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, так званий «губернатор» тимчасово окупованого Севастополя заявив, що вранці нібито було атаковано «українським безпілотником» штаб Чорноморського флоту у Севастополі і через це є постраждалі — на що українська сторона швидко відреагувала та спростувала всі звинувачення.

Згодом так звана влада в Криму визнала, що штаб Чорноморського флоту «атакували» з безпілотника з тимчасово окупованого Севастополя.