Главная > Все новости > У столиці стартувала інноваційна програма

У столиці стартувала інноваційна програма

«Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator» – так називається столична програма, спрямована на розвиток сучасних технологій та інновацій.

Старт програми відбувся 16 грудня на проспекті Академіка Глушкова, 1 – у павільйоні № 5 на ВДНГ (Виставка досягнень народного господарства). 

– Протягом жовтня-грудня свої заявки на участь в «Accelerator» подали майже 300 проєктів. У результаті співбесід було відібрано 37 учасників,  повідомили у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій.

Представники організації «Смарт Сіті Хаб» та ізраїльські партнери поділяться знаннями для досягнення успіху на сучасному ринку технологій. Директор Департаменту Юрій Назаров розповість про міську підтримку учасників програми.

У пріоритеті  напрями міської інфраструктури: «Machine Learning», урбаністика, технології для креативної економіки, фінансів, медицини та освіти.

Мета програми  надати експертну допомогу та технічні ресурси цікавим рішенням, які мають стати частиною інформаційно-комунікаційної структури міста.

Джерело