Главная > Все новости > Активисты района > У столичному музеї до Дня знань підготували історичну фотозону та квест

У столичному музеї до Дня знань підготували історичну фотозону та квест

2 вересня всіх охочих запрошують до музею літератури. В програмі: кураторські екскурсії, квести, пізнавальні ігри, дитячий майданчик.

Обіцяють фотозону «Мій день у Колегії Павла Ґалаґана», де буде можливість зробити пам’ятне фото у меморіальній бібліотеці Колегії Павла Ґалаґана за столом із давнім письмовим приладдям та підручниками самих колегіатів. 

Уже з самого ранку проводитимуться різноманітні кураторські екскурсії виставками, присвяченими творчості Івана Котляревського, Пантелеймона Куліша та Валерія Шевчука від науковців. 

Протягом дня діятиме квест-екскурсія «МузЕНЕЙні мандри», де в ігровій формі відвідувачі відкриють для себе «Енеїду» по-новому, ознайомляться з найкращими ілюстраціями Анатолія Базилевича та вповні відчують атмосферу автентичної України. 

Для найменшеньких відкривається літературно-мистецька виставка «Літературний шкільний автобус» на дитячому майданчику, де представлено прекрасні ілюстрації до народних й авторських казок разом із книжками Національного видавництва дитячої літератури «Веселка». 

Де: Національний музей літератури, вул. Б. Хмельницького, 11
Вхід у цей день до музею безкоштовний

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *