Главная > Все новости > Активисты района > У Шосткінському районі Сумської області пролунали вибухи

У Шосткінському районі Сумської області пролунали вибухи

У Шосткінському районі Сумської області сьогодні увечері, 15 квітня, пролунали вибухи під час повітряної тривоги, пише Константин Широкун, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Суспільне».

Повідомляється, що вибухи було чути у Свеській громаді поруч з селищем Свеса. Про причини та наслідки вибухів поки що офіційно не повідомлялося. Жителів області просять по можливості залишатися в укриттях, або дотримуватись правил «двох стін».

Раніше повідомлялося, що у суботу, 15 квітня, російські війська обстріляли три громади Сумської області. Усього було зафіксовано 158 «прильотів».

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло про те, що у п’ятницю, 14 квітня, російські окупаційні війська обстріляли прикордоння Сумської області. Усього було зафіксовано до десяти «прильотів».

Також раніше ми писали, що у четвер, 13 квітня, російські війська тричі обстріляли дві громади Сумської області. Усього було зафіксовано 22 «прильоти».

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн та особисті дані редакції. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.