Главная > Все новости > У медзакладах Києва у всіх пацієнтів з пневмонією вже взято зразки для досліджень на виявлення коронавірусу

У медзакладах Києва у всіх пацієнтів з пневмонією вже взято зразки для досліджень на виявлення коронавірусу

Уже 189 осіб у Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. За минулу добу в Києві захворіли ще 28 людей, двоє з них померли.
Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

У медичних закладах столиці розпочали практику обов’язкового тестування всіх хворих на різні види пневмонії.

«У медичних закладах столиці розпочали практику обов’язкового тестування всіх хворих на різні види пневмонії. Тести, що визначають наявність коронавірусу, сьогодні в  лікарнях Києва є. Хочу наголосити: в столичних лікарнях з діагнозом пневмонія сьогодні перебувають майже 400 хворих. У всіх пацієнтів вже відібрали зразки для проведення лабораторних досліджень на виявлення коронавірусу. Як зазначають лікарі, далеко не всі випадки пневмонії – це наслідки ускладнень від коронавірусу», – зазначив Віталій Кличко. 

Мер столиці також навів дані фахівців щодо світової статистики захворювань на пневмонію. Так, щороку на пневмонію в світі хворіють майже 450 мільйонів людей. А це – 7 відсотків населення планети. Пневмонія стає причиною близько 4 мільйонів смертей кожного року. 

«Ця інформація до того, що треба уважно ставитися до свого здоров’я. І при перших ознаках хвороби – зокрема, підозри на запалення легень,  одразу звертатися до лікаря», – закликав киян Віталій Кличко.

Джерело