Главная > Все новости > У Києві зафіксовано третій випадок захворювання на коронавірус

У Києві зафіксовано третій випадок захворювання на коронавірус

У Києві зафіксований третій випадок захворювання на коронавірус. Про це мер Києва повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Це 50-річний киянин, який нещодавно відвідував Швейцарію. Спочатку чоловік зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні Міністерство охорони здоров’я, ні Центр громадського здоров’я. Діагноз підтвердила і надала інформацію державним органам України одна з німецьких лабораторій. Зараз пацієнт перебуває вдома, на самоізоляції і отримує лікування під наглядом лікарів», – зазначив Віталій Кличко.

Мер столиці також у черговий раз закликав киян дотримуватися правил безпеки під час обмежувальних заходів.

«Не будьте легковажними! Бережіть себе. За можливості, залишайтеся вдома!», – підкреслив Віталій Кличко.

Також мер вчора повідомив, що до Києва надійшло 62 тисячі медичних масок, що придбало місто.

«Наступного тижня ми розраховуємо отримати ще понад 100 тисяч масок, виготовлення яких замовили на українських підприємствах», – сказав мер Києва.

Він зауважив, що наразі ці медичні маски виготовляють. Також місто замовило маски закордоном. Наявні маски столична влада сьогодні поширює у лікарнях медикам, на комунальних підприємствах, працівникам поліції та на тих підприємствах, від роботи яких залежить життєдіяльність міста.

Віталій Кличко зазначив, що шалений ажіотаж на засоби індивідуального медичного захисту сьогодні не тільки в Києві, а й в усьому світі.

Джерело: КМДА