Главная > Все новости > Анонсы > У Києві встановлять сотні відеокамер заради безпеки

У Києві встановлять сотні відеокамер заради безпеки

Юрій Назаров розповів, що у 2020 році українська столиця стане більш технологічною. 

Про це директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров написав на своїй особистій сторінці в Facebook.

Так, за словами чиновника у 2020 проведеться вдосконалення smart-інфраструктуру Києва. Найголовніша галузь вдосконалення це безпека в місті. 

Юрій Назаров


«Цього року ми плануємо встановити близько 500 нових камер відеоспостереження та нові кнопки виклику допомоги. Камери з’являться у школах, на Трухановому острові, поблизу сміттєзвалищ, вздовж автошляхів. На перехрестях з’являться камери інтелектуальної транспортної системи»,- написав чиновник. 

За словами Юрія Назарова це допоможе зробити соціальні об’єкти столиці безпечнішими. Також такі камери допоможуть моніторити трафік у місті. 

Також директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА розповів, що у 2020 році у місті з’являться сотні датчиків, що визначають рівень води у зливових каналізаціях, заповнюваність сміттєвих баків та склад повітря.

Джерело

One thought on “У Києві встановлять сотні відеокамер заради безпеки

  1. Главное, чтобы деньги в очередной раз не разворовали.

    antikor.com.ua/articles/351871-sbu_provela_obyski_v_kmda_direktora_it_departamenta_jurija_nazarova_podozrevajut_v_millionnyh_hishchenijah

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *