Главная > Все новости > Анонсы > У Києві виплачують пенсії повністю та пропонують електронну трудову книжку

У Києві виплачують пенсії повністю та пропонують електронну трудову книжку

У Пенсійному фонді України запроваджено новий онлайн сервіс – «Електронна трудова книжка»

Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.

У «Електронній трудовій книжці» відображається інформація про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року.

У Пенсійному фонді вважають, що це зручний сервіс для громадян, який дозволяє дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.

Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. Наразі Пенсійний фонд України розробляє відповідний порядок.

Для того, щоб скористатися послугою, слід зареєструватися на вебпорталі Фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису.Крім того, у ПФУ повідомили, що Пенсійний фонд України продовжує фінансування пенсій за січень 2020 року. Станом на 3 січня виплати проводяться в повному обсязі відповідно до планових показників. На фінансування пенсій спрямовано 8,8 млрд грн. Виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюється за встановленим графіком.

Джерело