Главная > Все новости > Активисты района > У Києві відкрилася фотовиставка “Полісся. Занурення” (Lost in Polesie) художниці Ксенії Фетісової

У Києві відкрилася фотовиставка “Полісся. Занурення” (Lost in Polesie) художниці Ксенії Фетісової

Пейзажна виставка “Полісся. Занурення” створена на матеріалах подорожей Ксенії Фетісової регіоном українського Полісся, зони, яка постраждала від наслідків Чорнобильської катастрофи. Як зазначила авторка, ця виставка — підсумок її зйомок упродовж 2016-2021 років.

Роботи Ксенії Фетісової передають дивовижну красу і загадковість українського Полісся, його прадавніх лісів, таємничих боліт, забутих Богом і людьми селищ… Погляд художниці помічає  гармонійність природи, навколишнього світу і несе цю красу нам.

Проєкт має на меті звернути нашу увагу на екологічну ситуацію, природну різноманітність, а також показати нашу країну як привабливий регіон для розвитку туризму.

Ласкаво просимо відвідати фотовиставку Ксенії Фетісової у приміщенні Державної бібліотеки України для юнацтва за адресою: Київ, Голосіївський проспект 122/1 (з 10.00 до 18.00, субота і неділя – вихідні).