Главная > Все новости > Анонсы > У Києві відбудеться профорієнтаційний форум для учнівської молоді

У Києві відбудеться профорієнтаційний форум для учнівської молоді

18 травня з 10:00 до 16:00 в Київському планетарії, вул.Васильківська, буд.57/3, відбудеться масштабний форуму «Про професії weekend». Зберуться школярі, студенти, їхні батьки та викладачі. Організовує форум Київський молодіжний центр.

Під час заходу відбудуться лекції психологів, коучів, кар’єрних консультантів та успішних професіоналів — представників певної справи. Вони ознайомлять молодь, батьків та педагогів із методиками пошуку майбутньої професії та визначення персональних схильностей. Також на учасників чекає огляд ринку праці, аналіз перспектив і можливостей самореалізації у сучасних реаліях. Професіонали окреслять найперспективніші сфери та необхідні навички затребуваних спеціалістів.

Паралельно з лекційною частиною відбуватимуться індивідуальні та групові профорієнтаційні консультації з психологами та кар’єрними коучами. Гості матимуть нагоду пройти профорієнтаційний тест та отримати консультації стосовно самоідентифікації, методів визначення власних здібностей та вподобань, а також способів пошуку себе на ринку праці.

Школярі та студенти зможуть особисто поспілкуватись з роботодавцями та представниками новітніх професій в рамках роботи виставки вакансій. Організатори заходу стверджують, що такий формат роботи налаштовує на відкритий діалог між спікерами та учасниками.

Організатори запрошують учнів 7-11 класів, вчителів та батьків, а також студентів. Участь у заході безкоштовна. Попередняреєстрація обов’язкова та здійснюється за посиланням: http://cutt.us/5cRcG.