Главная > Все новости > Анонсы > У Києві обмежать доступ до кладовищ

У Києві обмежать доступ до кладовищ

У Великодні свята в столиці посилять контроль за дотриманням обмежувальних заходів, зокрема, біля храмів, в публічних місцях і зонах відпочинку. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«У святкові дні в столиці буде посилений контроль за дотриманням обмежувальних заходів, зокрема, біля храмів! Представники поліції, муніципальної варти та муніципальної охорони спільно патрулюватимуть території перед церквами та публічні місця і зони відпочинку», – заявив Віталій Кличко.

За словами мера, із завтрашнього дня буде обмежений доступ і до міських кладовищ. Виключення стосується тільки поховань – з дотриманням норм, встановлених на час карантину.

Мер повідомив також, що за минулу добу коронавірус у столиці підтвердили ще в 61 особи, зокрема, у 7 медиків.

Загалом у Києві вже 705 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. 

Так, серед тих, що захворіли: 31 жінка віком від 20 до 97 років і 28 чоловіків – від 19 до 71 року. Та двоє хлопців, яким по 12 років. У Києво-Печерській Лаврі зареєстрували ще 7 випадків захворювання. До лікарень столиці госпіталізували 16 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

«Вилікувалися від коронавірусу в столиці на сьогоднішній день 30 людей», – повідомив Віталій Кличко.

Джерело

One thought on “У Києві обмежать доступ до кладовищ

  1. Він також поінформував, що 18 квітня буде обмежено доступ до міських кладовищ. Винятки лише для поховань померлих із дотримання норм, встановлених під час карантину. Очільник столиці нагадав, що від учора на в їздах у столицю працюють 9 посилених постів пропуску. Авто, у яких виявлять 3 і більше людей, перевіряють медики та правоохоронці. Такі обмежувальні заходи діятимуть до 22 години неділі, 19 квітня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *