Главная > Все новости > У Голосіївському лісі розібралися з мотоциклістами

У Голосіївському лісі розібралися з мотоциклістами

Служба держохорони Національного парку «Голосіївський», разом із Державною екологічною інспекцією столичного округу, поліцією та екоактивістами, провели спільну облаву на мотоциклістів, які влаштовують «покатушки» у природоохоронній зоні.

На байкерів, які псують ландшафт і лякають тварин під час «сезону тиші»склали відповідні адмінпротоколи. Кожному загрожує штраф до 408 гривень.  

Про це повідомили у Національному природному парку «Голосіївський».

– А поїздка квадроциклом по нацпарку може коштувати дорогувато365 гривень за кожні 100 метрів або відібраний квадроцикл,  попереджають працівники заповідної території.

Громадський активіст Дмитро Русін, який брав участь у рейді, розповів, що внаслідок мотогонок схилами, відбувається ерозія ґрунтів.

– Обговорили з байкерами законодавчу заборону на в’їзд до парку, особливу цінність заповідної території та отримали запевнення, що більше гонок схилами не буде. Сподіваюся, що стримають слово. Це тільки перший рейд і початок патрулювань. Далі, в рамках законодавства, заходи будуть жорсткіше написав Дмитро Русін у Facebook.

Громадський активіст сподівається, що працівники Голосіївського парку встановлять обмежувачі руху квадроциклів і мотоциклів.

– Це і безпека відпочиваючих, і шанс на збереження території для наступних поколінь українців зазначив він.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *