Главная > Все новости > Анонсы > У дитячих поліклініках з’являться приміщення для візочків

У дитячих поліклініках з’являться приміщення для візочків

На вимогу батьків та часу суд столиці зобов’язав комунальників зробити у дитячих та сімейних медзакладах майданчики та приміщення для зберігання візочків

Шостий адміністративний апеляційний суд Києва прийняв рішення, якого дуже чекали батьки новонароджених діточок. Відтепер їм не потрібно буде переживати за збереження свого майна, адже суд зобов’язав Київську міську раду зробити такі майданчики у центрах первинної медико-санітарної допомоги Голосіївського, Святошинського та Дарницького районів столиці.

Нагадаємо. що раніше такий позов вже розглядався, але рішення суду було не на користь батьків, адже їм заборонялося заходити на територію медзакладу з візком у вищеназвані медустанови.

Колегія суддею визнала незаконною бездіяльність Київради, а також безглуздість такої вимоги. Рішення було прийнято на підставі положень статті 49 Конституції України. Як відомо, стаття декларує право кожного громадянина на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування.

Варто зазначити, що цей судовий розгляд тягнувся декілька років. Перший позов було подано до Окружного адміністративного суду Києва ще у 2015 році.


stolychno.news